Napędy do bram rolowanych

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Napędy do bram rolowanych

Bramy rolowane działają poprzez odpowiednie napędy czyli silniki. Ich siła, budowa, a zarazem umiejscowienie ma istotny wpływ na działanie bramy przez cały czas. Zazwyczaj napędy do bram rolowanych wyposażone są w dodatkowe funkcje i nowoczesny design. Cenne są również specjalne zabezpieczenia podczas awarii prądu czy zabezpieczenie pilota. Uruc...

Bramy rolowane działają poprzez odpowiednie napędy czyli silniki. Ich siła, budowa, a zarazem umiejscowienie ma istotny wpływ na działanie bramy przez cały czas. Zazwyczaj napędy do bram rolowanych wyposażone są w dodatkowe funkcje i nowoczesny design. Cenne są również specjalne zabezpieczenia podczas awarii prądu czy zabezpieczenie pilota. Uruchomienie napędu do bramy odbywa się za pomocą jednego bądź kilku przycisków umiejscowionych w specjalnej skrzynce sterowniczej.

Pewni producenci wyposażyli bramy rolowane w zdalne sterowanie oraz dodatkowe korby do awaryjnego otwierania. System zdalnego sterowania wyposażony jest w jeden bądź kilka pilotów, dzięki którym wysyła się odpowiednie polecenia do odbiornika zintegrowanego z napędem bramy. Dodatkowe wyposażenie do bram rolowanych to specjalne fotokomórki, zamek kluczykowy do odblokowania bramy.

Przygotowaliśmy napędy do bram rolowanych dla najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zakupów!

Więcej

Napędy do bram rolowanych W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Obsługujemy płatności

Obsługujemy płatności

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem