Centralki i piloty do bram

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Centralki i piloty do bram

Centralki i piloty do bram rolowanych stanowią ciekawe udogodnienie, dzięki któremu sterowanie bramą rolową staje się o wiele łatwiejsze. Ręczne podnoszenie i opuszczanie bramy rolowanej mogłoby stanowić duże utrudnienie, a zarazem zabierać cenny czas. Na szczęście nowoczesne bramy rolowane są w pełni zautomatyzowane, a wszystko przez specjalne ...

Centralki i piloty do bram rolowanych stanowią ciekawe udogodnienie, dzięki któremu sterowanie bramą rolową staje się o wiele łatwiejsze. Ręczne podnoszenie i opuszczanie bramy rolowanej mogłoby stanowić duże utrudnienie, a zarazem zabierać cenny czas. Na szczęście nowoczesne bramy rolowane są w pełni zautomatyzowane, a wszystko przez specjalne centralki z pilotem do bram. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, najnowszej technologii. Dzięki temu działają niezawodnie przez wiele lat.

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy przeróżne modele centralek do bram rolowanych. Wprowadziliśmy także centralki sterowane impulsowo, dzięki któremu w pełni wykorzystuje się działanie napędu do bramy. Natomiast centralki z możliwością podłączenia fotokomórek gwarantują ochronę przed zamknięciem się bramy w czasie pojawienia się na jej drodze pewnych przeszkód. Wygodna i bezpieczeństwo przede wszystkim.

Postaw na wysokiej klasy sterowanie bram rolowanych Zapraszamy do zakupów!

Więcej

Centralki i piloty do bram W tej kategorii nie ma produktów.

Obsługujemy płatności

Obsługujemy płatności

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem