Napędy do rolet

Napędy do rolet zewnętrznych to wysokiej klasy silniki dzięki którym rolety działają automatycznie, bez ręcznego podnoszenia i opuszczania. Takie napędy do rolet znajdują również zastosowanie w żaluzjach i markizach. Ich montaż, a zarazem programowanie okazuje się bardzo proste i szybkie. Dzięki nim można zadbać o zarządzanie roletami zewnętrznymi rozłożonym w całym domu, mieszkaniu czy innym budynku. Silniki do rolet zewnętrznych działają cicho i niezawodnie przez cały czas. Pochodzą od zaufanych producentów rolet zewnętrznych, którzy napędy elektryczne tworzą od wielu lat. Wzbogacenie rolet zewnętrznych o napędy elektryczne to wygodna, uproszczona i bezpieczna obsługa, na którą warto się zdecydować. Napędy do rolet montuje się w skrzynkach rolet zewnętrznych. Ich obsługa polega na wciskaniu odpowiednich przycisków bądź zastosowanie przełącznika.

Wyróżniamy napędy do rolet przewodowe oraz sterowane drogą radiową. Napędy przewodowe działają za pomocą przełączników klawiszowych bądź obrotowego, które najczęściej montuje się na ścianie. Natomiast silniki do rolet sterowane radiowo pozwalają sterować roletami zewnętrznymi z każdego miejsca w budynku za pomocą pilota sterującego.

Wybierając napęd do rolety zewnętrznej warto dokładnie ocenić: jego zastosowanie, komfort użytkowania, moment obrotowy, liczbę obrotów, moc, ciężar, zasilanie napędu, długość kabla, wymiary napędu i czas pracy ciągłej.

Dzięki temu uda się nam wybrać najlepsze napędy do naszych rolet zewnętrznych.

Chętnie w tym Państwu pomożemy!

Aktywne filtry

Sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.