Piloty do bram i rolet

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Piloty do bram i rolet

Piloty do bram rolowanych i rolet zewnętrznych umożliwiają proste, szybkie i bezpieczne użytkowanie jednej bądź grupy zamontowanych rolet zewnętrznych. W naszym sklepie z bramami rolowanymi i roletami zewnętrznymi przygotowaliśmy bogaty wachlarz pilotów: piloty standardowe, piloty naścienne, piloty z automatyką czasową. To piloty znanych i cenio...

Piloty do bram rolowanych i rolet zewnętrznych umożliwiają proste, szybkie i bezpieczne użytkowanie jednej bądź grupy zamontowanych rolet zewnętrznych. W naszym sklepie z bramami rolowanymi i roletami zewnętrznymi przygotowaliśmy bogaty wachlarz pilotów: piloty standardowe, piloty naścienne, piloty z automatyką czasową. To piloty znanych i cenionych producentów, którzy zadbali o ich wysoką jakość wykonania i niezawodność działania. To tacy producenci pilotów do bram i rolet zewnętrzny, jak: motilus, yooda, portos, selve, somfy, faher, inel.

Zastosowanie dużego zasięgu nadajników pozwala na skuteczne odsłonięcie okna bądź otworzenie bramy garażowej. Piloty różnią się także designem, dzięki czemu można wybrać te, które będą idealnie pasować do naszego wnętrza. Piloty posiadają urządzenia 1 i wielokanałowe, dzięki którym możliwa jest obsługa od 1 do nieograniczonej ilości urządzeń w tym samym czasie.

W naszej ofercie znajdują się również te najnowsze piloty do bram i rolet, w których pojawia się programator czasowy. Dzięki niemu opuszczanie i podnoszenie rolet odbywa się samoczynnie w odpowiednich porach dnia, które wcześniej ustawiamy.

Dzięki takim pilotom nasze codzienne życie staje się jeszcze prostsze. Zapraszamy do zakupów!

Więcej

Piloty do bram i rolet W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Obsługujemy płatności

Obsługujemy płatności

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem