Zwijacze przelotki paski do rolet

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Zwijacze przelotki paski do rolet

Niezawodne działanie rolet zewnętrznych odbywa się poprzez wysokiej klasy zwijacze, przelotki i paski. W naszym sklepie z roletami i bramami rolowanymi przygotowaliśmy: zwijacze do rolet na pasek, zwijacze do rolet na sznur, zwijacze korbowe na sznur i zwijacze podtynkowe. Dzięki takim akcesoriom do rolet ich podnoszenie i opuszczanie odbywa się...

Niezawodne działanie rolet zewnętrznych odbywa się poprzez wysokiej klasy zwijacze, przelotki i paski. W naszym sklepie z roletami i bramami rolowanymi przygotowaliśmy: zwijacze do rolet na pasek, zwijacze do rolet na sznur, zwijacze korbowe na sznur i zwijacze podtynkowe. Dzięki takim akcesoriom do rolet ich podnoszenie i opuszczanie odbywa się szybko oraz komfortowo. Aby wybrać idealny zwijacz do rolety zewnętrznej, należy go dopasować do: długości paska / taśmy, wagi pancerza rolety i wysokości rolety.

Chętnie doradzimy, jakie zwijacze będą idealnie pasować do Państwa rolet. Dla wielu rolet zewnętrznych montowanych w mieszkaniach sprawdzają się zwijacze na pasek i linkę, które są w stanie podnieść pancerze do ponad 10 kg. Natomiast dla cięższych rolet, na przykład w oknie balkonowym, polecamy zastosowanie zwijaczy korbowych, które są w stanie utrzymać około 30 kg. Dodatkowe akcesoria do rolet zewnętrznych dostępne w naszym sklepie to: pasek i sznur do zwijaczy rolet, prowadnice paska i sznura, rączki do paska i sznura.

 

Więcej

Zwijacze przelotki paski do rolet W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Obsługujemy płatności

Obsługujemy płatności

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem

Realizujemy zamówienia za pośrednictwem