Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę naszego sklepu, obejmującą bramy rolowane.

Brama rolowana to niezwykle wygodny w użytkowaniu produkt – montaż jej jest wyjątkowo łatwy, brama nie wymaga nadmiaru przestrzeni podczas jej podnoszenia lub opuszczania. Mechanizm tego typu rolet garażowych sterowany jest za pomocą fal radiowych co znacznie poprawia komfort i łatwość użytkowania. Zamocowanie bramy rolowanej do stropu również nie nastręcza trudności i nie wymaga zmian projektowych. Bramy garażowe rolowane stosowane są w różnego typu garażach. Jednym z powodów zastosowania takiego rozwiązania, jest brak miejsca na prowadnice sufitowe.

Nasz sklep oferuje do sprzedaży bramy rolowane czołowych producentów, oferta obejmuje również osprzęt i automatykę do bram, między innymi zapasowe piloty do sterowania radiowego, przełączniki kluczykowe, napędy do bram i wiele innych, niezbędnych akcesoriów. Bramy garażowe rolowane są to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a szeroka gama barw pozwoli klientowi na wybór koloru zgodnego z jego oczekiwaniami.

Oferujemy Państwu trzy wielkości skrzynek do garażowych bram rolowanych w zależności od wielkości otworu bramowego. Skrzynka bramy rolowanej umożliwia pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażową. Maksymalna dostępna szerokość bram wynosi 4,5 m.


W standardowe wyposażenie bramy rolowanej wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy (PA-55 mm lub PA-77 mm) produkowany w kolorach, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku. Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA 77 mm. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

Oferujemy również napędy do bram oraz dedykowany dla nich system sterowania. Nasze bramy są zgodne z wymogami Norm Europejskich.

Wielkości skrzynek, zastosowanie profila oraz rury nawojowej:

Sklep korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.